Villa Lettonia: viesnīcas mājas lapas projekts ar rezervācijas pārvaldības sistēmas integrāciju

Priecājamies paziņot par nesen pabeigto mājas lapas projektu – Villa Lettonia. Projekts ne tikai atspoguļo mūsu augsto profesionalitāti mājas lapu izstrādē, bet arī iekļauj viesnīcu rezervācijas sistēmas modernākās integrācijas.

Integrācija ar viesnīcu rezervācijas sistēmām

Mēs lepojamies ar to, ka mūsu komanda veikusi integrāciju ar vadošajām viesnīcu rezervācijas sistēmām, kā Siteminder. Tā nebija tikai vienkārša mājas lapas izstrāde – mājas lapa tika integrēta ar viesnīcu rezervācijas sistēmu no Siteminder. Mēs rūpīgi izskatījām arī citas sistēmas, piemēram, kā Oracle, D-EDGE, Hostaway, Guesty, Simple Booking u.c.

Galvenās integrētās funkcijas

  • Pārdošanas Kanāli (Booking Sale Channels): Mūsu izstrādātā mājas lapa nodrošina efektīvu numuru rezervāciju pārvaldi, integrējot dažādus pārdošanas kanālus.
  • PMS (Property Management Software): Iekšēja sistēma, kas ļauj efektīvi pārvaldīt viesnīcas darbību un resursus.
  • Hospitality Solutions: Mūsu klāstā ir plašs IT risinājumu spektrs viesnīcu biznesa vajadzībām.

Moolan – Jūsu uzticamais partneris mājas lapu izstrādē un viesnīcu rezervācijas sistēmas integrācijā

Moolan piedāvā ne tikai mājas lapu izstrādi, bet arī integrē viesnīcu rezervācijas sistēmas risinājumus, balstoties uz mūsu bagāto pieredzi un izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Mēs nodrošinām, ka Jūsu mājas lapa un viesnīcas darbība ir saskaņota un efektīva.

Villa Lettonia – iedvesmojošs piemērs mājas lapu izveidei

Villa Lettonia ir lielisks piemērs visiem, kuri vēlas mājas lapas izveidi, vai tās uzlabošanu. Mūsu projekts ne tikai atspoguļo mūsu tehniskās prasmes, bet arī risina praktiskas viesnīcu biznesa vajadzības.

Sazinieties ar Moolan jau šodien!

Ja arī Jūs plānojat jaunu mājas lapas, vai interneta veikala izveidi, izmantojiet mūsu praktisko cenu kalkulatoru. Ļaujiet mums palīdzēt Jūsu uzņēmumam augt un attīstīties!

Līdzīgi raksti

Kāpēc manu mājas lapu neredz Google?

Kāpēc manu mājas lapu neredz Google? Ievads: Būt Google pirmajā lapā...

VentSys mājas lapa Ar WooCommerce un SEO spēku!

Mūsu jaunais projekts ir jau pieejams - Moolan izveidoja...

Case Studies