Par mums

MOOLAN - Jūsu uzticams partneris digitālajā attīstībā. Mēs piedāvājam plānošanu un izstrādi dažādu sarežģītības līmeņu IT risinājumiem, sākot no vienkāršām web lapām līdz unikālām IT sistēmām. Mūsu komanda ir eksperti digitālās tehnoloģijās, specializējoties IT risinājumu izstrādē un uzturēšanā, ieviešanā.

Mūsu komanda

Mēs esam šeit, lai strādātu Jūsu labā!

Mūsu komanda pulcē radošus un pieredzes bagātus profesionāļus IT jomā, kuri apvieno spēkus, lai sniegtu Jums izcilu rezultātu. Mēs esam apņēmušies darboties kopīgās vērtībās, pievēršot uzmanību Jūsu vajadzībām un piedāvājot risinājumus, kas atbilst mūsu ilggadējai pieredzei un augstajiem standartiem IT nozarē.

Pakalpojumi

Mūsu vērtības

Drošība

Mēs nekompromitējam drošību. Katrs IT risinājums, ko piedāvājam, ir cieši balstīts uz augstiem drošības standartiem, lai nodrošinātu Jūsu datu un sistēmu aizsardzību.

Funkcionalitāte

Mūsu izstrādātie risinājumi piedāvā dizainu ar augstu funkcionālitāti. Mēs strādājam, lai nodrošinātu, ka Jūsu IT infrastruktūra darbojas efektīvi, atbilstot visiem Jūsu unikālajiem vajadzībām.

Lietotājam Draudzīga Vide

Mēs cenšamies radīt lietotājiem draudzīgu pieredzi. Sākot no mūsu attieksmes pret klientiem līdz pat programmēšanas risinājumiem, mēs piedāvājam risinājumus, kas padara IT lietošanu vieglu, saprotamu un baudāmu.

+8

gadu
pieredze nozarē

+60

veikmīgi īstenoti
projekti

+90

sadarbības
partneri

Mūsu Risinājumi

Uzskaites sistēmas risinājums 2
CRM pārdošanas integrācijas un izstrāde

Uzskaites sistēmas risinājums

Moolan izceļas, radot inovatīvus un efektīvus uzskaites sistēmas risinājumus, piedāvājot pielāgotus un uzticamus risinājumus efektīvam preču uzskaites un pārvaldības procesiem. Uzskaites sistēmas risinājums Risinājuma apraksts: Moolan ir...
Mājas lapas, interneta veikala, crm, erm, saas sistēmas cenu kalkulators - Uzzini cenu
Mājas lapas izstrāde

Kases sistēmas un to izstrāde, uzturēšana

Moolan ir eksperti kases sistēmu izstrādē un uzturēšanā, nodrošinot inovatīvus un efektīvus risinājumus. Kases sistēmas un to izstrāde, uzturēšana Risinājuma apraksts: Moolan ir izcilais partneris kases sistēmu...
Autentifikācijas risinājumu izstrāde
UX/UI dizains

Autentifikācijas risinājumu izstrāde

Moolan piedāvā inovatīvus un drošus risinājumus datu aizsardzībai. Autentifikācijas risinājumu izstrāde Risinājuma apraksts Moolan specializējas autentifikācijas risinājumu izstrādē, piedāvājot klientiem modernus, drošus un pielāgojamus risinājumus. Mūsu pieredze...