Privātuma politika

Ģenerālā informācija

Viens no mūsu galvenajiem uzdevumiem ir apmeklētāju privātuma aizsardzība. Šajā Privātuma politikas dokumentā ir norādīta veida informācija, ko vācam un reģistrējam no SIA MOOLAN, un kā mēs to izmantojam.

Ja Jums ir papildu jautājumi vai Jums nepieciešama vairāk informācijas par mūsu Privātuma politiku, droši sazinieties ar mums, nosūtot e-pastu uz info@moolan.lv.

Žurnāla faili

SIA MOOLAN ievēro standarta procedūru, izmantojot žurnāla failus. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad tie apmeklē mājaslapas. Visas viesošanas kompānijas to dara, un tā ir daļa no viesošanas pakalpojumu analīzes. Informācija, kas tiek vākta ar žurnāla failiem, ietver:

interneta protokola (IP) adreses,
pārlūka tips, interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP),
datuma un laika zīmogs, ienākošās/izejošās lapas,
iespējams, noklikšķinājumu skaits.

Privātuma politikas

Jūs varat konsultēt šo sarakstu, lai atrastu Privātuma politiku katram reklāmas partnerim no SIA MOOLAN.

Trešās pušu reklāmu serveri vai reklāmas tīkli izmanto tehnoloģijas, piemēram, sīkfailus, JavaScript vai tīmekļa zīmogus, kas tiek izmantoti attiecīgajās reklāmās un saitēs, kas parādās vietnē SIA MOOLAN, un tie tiek nosūtīti tieši lietotāju pārlūkam. Viņi automātiski saņem jūsu IP adresi, kad tas notiek. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai mērītu viņu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai pielāgotu reklāmas saturu, ko jūs redzat vietnēs, kurās jūs apmeklējat.

Atcerieties, ka SIA MOOLAN nav piekļuves vai kontroles šiem sīkfailiem, ko izmanto trešās pušu reklāmdevēji.

Trešās pušu politikas

SIA MOOLAN Privātuma politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai mājaslapām. Tādēļ mēs iesakām Jums konsultēt šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgās Privātuma politikas, lai iegūtu detalizētāku informāciju. Tā var ietvert viņu prakses un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktiem variantiem. Pilnu šo Privātuma politiku sarakstu un to saites var atrast šeit: Privātuma politikas saites.

Jūs varat izvēlēties atspējot sīkfailus, izmantojot savas individuālā pārlūka opcijas. Lai iegūtu detalizētāku informāciju par sīkfailu pārvaldību ar konkrētiem tīmekļa pārlūkiem, to var atrast attiecīgo pārlūku mājaslapās. Kas ir sīkfaili?

Bērnu informācija

Mēs pievēršam īpašu uzmanību bērnu aizsardzībai, izmantojot internetu. Mēs aicinām vecākus un aizbildņus uzraudzīt un vadīt bērnu tiešsaistes aktivitātes.

SIA MOOLAN apzināti nevāc personiski identificējamu informāciju no bērniem, kuri ir jaunāki par 13 gadiem. Ja Jūs uzskatāt, ka Jūsu bērns ir sniedzis šāda veida informāciju mūsu mājaslapā, mēs pilnībā aicinām Jūs nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai šādu informāciju ātri noņemtu no mūsu ierakstiem.

Tiešsaistes privātums

Šī privātuma politika attiecas tikai uz mūsu tiešsaistes aktivitātēm un ir spēkā attiecībā uz mūsu vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, ko viņi dalās un/vai vāc no SIA MOOLAN. Šī politika neattiecas uz jebkādu informāciju, kas tiek vākta bezsaistē vai caur citiem kanāliem, kas nav saistīti ar šo vietni. Lietojot mūsu vietni, Jūs ar to piekrītat mūsu Privātuma politikai un tās noteikumiem un nosacījumiem.

Atjauninājums

Šī Privātuma politika pēdējoreiz tika atjaunināta 2023. gada 9. augustā. Ja tiks veikti kādi atjauninājumi, grozījumi vai izmaiņas mūsu Privātuma politikā, tie

tiks publicēti šajā lapā.