IT-sistemu-izstrade-integracija-un-uzturesana

Pielāgotas ERP sistēmas izstrāde un atbalsts

Mūsu uzņēmums ir vadošais eksperts pielāgotu ERP (Enterprise Resource Planning) sistēmu izstrādē un atbalstā. Mēs specializējamies pielāgoto ERP sistēmu izveidē, lai optimizētu Jūsu uzņēmuma procesus, resursu pārvaldi un datu efektīvu apstrādi.

Analīze:

Mēs rūpīgi analizējam Jūsu uzņēmuma vajadzības un izstrādājam pielāgotu ERP stratēģiju. Šajā posmā identificējam optimālas funkcionalitātes un moduļus, lai nodrošinātu, ka ERP sistēma pilnībā atbilst Jūsu uzņēmuma prasībām.

Pielāgota sistēma:

Izstrādes posmā mūsu pieredzējušie izstrādātāji pielāgos ERP sistēmu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un drošas datu pārvaldes metodes. Mēs nodrošinām pilnīgu integrāciju ar esošajām sistēmām un procesiem, lai panāktu optimālu darbību.

Uzturēšana:

Mūsu atbalsta pakalpojumi ietver regulārus atjauninājumus, drošības auditus un tehnikas atbalstu, lai garantētu, ka ERP sistēma darbojas vienmērīgi un efektīvi. Piedāvājam arī apmācību pakalpojumus, lai Jūsu darbinieki varētu maksimāli izmantot sistēmas potenciālu.

Mēs esam Jūsu uzticams partneris, sniedzot visaptverošus ERP risinājumus, kas uzlabo Jūsu uzņēmuma efektivitāti un atvieglo ikdienas darbus.

5 zvaigznes
Dokumentu vadības risinājums
Digitālā satura veidošana un tekstu adaptācija (copywriting)

Dokumentu vadības risinājums

Moolan ir eksperti, izstrādājot efektīvus dokumentu vadības risinājumus, nodrošinot uzlabotu datu plūsmu un efektīvu dokumentu pārvaldību. Dokumentu vadības risinājums Risinājuma apraksts: Moolan izceļas kā uzņēmums, kas specializējas...
Uzskaites sistēmas risinājums 2
CRM pārdošanas integrācijas un izstrāde

Uzskaites sistēmas risinājums

Moolan izceļas, radot inovatīvus un efektīvus uzskaites sistēmas risinājumus, piedāvājot pielāgotus un uzticamus risinājumus efektīvam preču uzskaites un pārvaldības procesiem. Uzskaites sistēmas risinājums Risinājuma apraksts: Moolan ir...
Mājas lapas, interneta veikala, crm, erm, saas sistēmas cenu kalkulators - Uzzini cenu
Mājas lapas izstrāde

Kases sistēmas un to izstrāde, uzturēšana

Moolan ir eksperti kases sistēmu izstrādē un uzturēšanā, nodrošinot inovatīvus un efektīvus risinājumus. Kases sistēmas un to izstrāde, uzturēšana Risinājuma apraksts: Moolan ir izcilais partneris kases sistēmu...