PPC jeb maksā par klikšķi

PPC jeb maksā par klikšķi

Maksā par klikšķi (PPC) izmantošana reklāmai ir ļoti efektīvs veids, kā novirzīt datu plūsmu uz Jūsu uzņēmuma tīmekļa vietni. Mūsu PPC pārvaldības pakalpojums nodrošina visaptverošus risinājumus, kas palīdz izveidot un pārvaldīt veiksmīgas PPC kampaņas.

Stratēģija:

Mūsu PPC ekspertu komanda sadarbosies ar Jums, lai izstrādātu PPC stratēģiju, kas atbilst Jūsu biznesa mērķiem un budžetam. Mēs veiksim atslēgvārdu izpēti, izveidosim reklāmu kopijas un noformēsim galvenās lapas, kas tiks attiecīgi optimizētas veiksmīgām reklāmas kampaņām.

Kampaņu pārvaldība:

Mēs pārvaldīsim Jūsu PPC kampaņas, tostarp reklāmu kopu izveidi, mērķauditorijas atlases iestatīšanu un veiktspējas pārraudzību. Mēs nodrošināsim arī nepārtrauktu optimizāciju, lai nodrošinātu, ka Jūsu kampaņas darbojas ar maksimālu veiktspēju.

Metrika un atskaišu veidošana:

Mēs izsekosim Jūsu PPC kampaņu veiktspēju. un nodrošināsim detalizētus pārskatus par metriku, piemēram, klikšķu skaitu, maksu par klikšķi un reklāmguvumu līmeni. Mēs arī sniegsim ieteikumus par to, kā uzlabot Jūsu kampaņas, pamatojoties uz datiem.

5 zvaigznes
SEO results for website Agande.de
SEO un mājaslapas optimizācija

Paaugstinam Agande tiešsaistes redzamību: uzlaboti SEO rezultāti

Paaugstinām Agande tiešsaistes klātbūtni: Atklājam uzlabotos SEO rezultātus! Mūsu sadarbība ar Agande ir sniegusi lieliskus rezultātus! Pateicamies par uzticību un iespēju palīdzēt uzlabot tās SEO...